Alışveriş Sepeti

Sepetiniz boş

Toplam
0.00TL

Selene zeytinyağlarını Bafa, Milas bölgesinin özenle seçilmiş Memecik türü zeytinlerinden doğal haliyle, hijyenik koşullarda, hiçbir katkı maddesi, kimyasal ve koruyucu içermeden çevreye duyarlı bir süreçle elde ediyoruz.

Memecik zeytininden elde edilen zeytinyağlarımız; Koyu yeşilimsi, orta, yoğun meyvemsi tatta, turunç, portakal, badem ve defne aromalarının eşlik ettiği zengin özelliklere sahiptir. Zeytinyağlarımız yüksek polifenol içerir. Polifenoller antioksidan olarak insan vücudundaki çeşitli nedenlerle oluşmuş serbest radikalleri temizleme kabiliyetine sahiptir. Kansere ve yaşlanmaya etkili doğal bir çözümdür. 

Markaya ismini veren ay tanrıçası Selene mitine de ev sahipliği yapan Bafa (Latmos Heraklia) bölgesinin, binlerce yıllık zeytinyağı mirasını geliştirmek ve iyileştirmek amacıyla bölge çiftçisini destekliyoruz.

MİTSO tarafından tescilli ve Avrupa Birliği coğrafi işaretli zeytinyağlarımızı tüm dünyanın tanıdığı bir marka haline getirmek için çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte büyümekten mutluluk duyuyoruz.

 

Yukarı Dön