Alışveriş Sepeti

Sepetiniz boş

Toplam
0.00TL

Hakkımızda

Selene Zeytinyağı, seksen yılı geçen tecrübesi ile ürettiği yüksek kaliteli ve özel organik özelliklere sahip zeytinyağını tüketicinin beğenisine sunmak amacıyla kurulmuş bir markadır. Geleneksel Zeytinyağı ekstraksiyon yöntemlerine uygun olarak üretilir. Marka, hiçbir kimyasal katkı maddesi veya koruyucu kullanılmadan, çevreye duyarlı bir süreçle bu eşsiz ürüne değer katma vizyonuyla yaratıldı. 

Selene'nin elle toplanmış zeytinlerden yapılan ve 30 derecenin altındaki kontrollü sıcaklıklarda soğuk preslenen organik natürel sızma zeytinyağı, zeytinin klorofilinden gelen doğal yeşil bir renk, meyvemsi, acı ve baharatlı aromalara sahiptir. Yüksek kaliteli zeytinyağı yüksek miktarda oleik asit ve vitamin E, polifenoller ve oleokantal gibi antioksidanlar içerir. Aynı zamanda düşük bir asit seviyesine sahiptir.

Selene, markaya ismini veren ay tanrıçası Selene mitine de ev sahipliği yapan Bafa (Latmos Heraklia) bölgesinin, binlerce yıllık zeytinyağı mirasını geliştirmek ve iyileştirmek amacıyla bölge çiftçisini destekliyor, sahip olduğu coğrafi işareti tüm dünyanın tanıdığı bir marka haline getirmek için çabalıyor.

Yukarı Dön